Pieluchy wielorazowe Rodzaje wielorazówek

Pieluchy do pływania

Pieluchy do pływania - Majtki kąpielowe

Pieluchy do pływania to idealne rozwiązanie na ciepłe dni, w które codziennością jest długi taplanie się w wodzie i zabawy. Dzięki nim nawet najmniejsze dzieci mogą uczyć się pływania, czy ze swoimi rodzeństwem, bądź rodzicami miło spędzać czas. Pieluszki te nadają się zarówno nad morzem, w aquaparku, czy małym baseniku w ogrodzie.

 

Czym zatem wyróżniają się te majtki kąpielowe? Śpieszę z wyjaśnieniami. Pieluszki do pływania dają pełne bezpieczeństwo. Nie musisz obawiać się wpadką, czyli niechcianym wyciekiem nieczystości do wody. Specjalna budowa pozwoli Twojemu dziecku na beztroską zabawę!

 

Pieluchy do pływania – wygoda i design

Pieluchy do pływania spełniają swoje najważniejsze zadania, a ponadto są komfortowe dla dzieci. Dzięki miękkim materiałom delikatna skóra dziecka nie zostanie podrażniona. Obwódka wokół nóżek nie krępuje ruchów dziecka – może bawić się do woli. Co więcej majtki kąpielowe nie nabierają wody, a co za tym idzie nie obciążają dziecka, co ma miejsce w przypadku zwykłych pampersów.

 

Pieluszki do pływania są również wielką ozdobą. Z tego też względu robią wielką furorę nad morzem, jeziorem, czy basenie. Majtki kąpielowe zdobione są różnymi pięknymi wzorami w sam raz nadającymi się zarówno dla dziewczynki, jak i chłopca. Samochodziki, żółwie, czy laleczki to tylko jedne z wielu wzorów pieluch do pływania.

 

Rodzaje pieluch do pływania

Pieluchy Swim Grovia

 

Pieluszki do pływania Swim Grovia nadają się wspaniale dla dzieci uwielbiających wodne przygody. Kto wie, może Twojego dziecko zostanie w przyszłości wielkim pływakiem? Producenci zadbali o bezpieczeństwo i wygodę, czyli to co najważniejsze na plaży, czy basenie.

 

Pieluszki Swim Grovia zbudowane zostały z kilku warstw. W środku umieszczona została dzianina frotte, a zewnętrzną warstwę tworzy poliester TPU. Jest to biodegradowalny i w pełni wodoodporny materiał. Dostępność różnych modeli zachwyca wielu rodziców, bowiem przygotowane zostały ciekawe wzory i kolory, które z pewnością urzekną wielu rodziców.

 

Pieluchy Pop-in Swim Close Parent

 

Pieluchy do pływania Close Parent wyprodukowane zostały z trwałego laminatu, co daje gwarancję lekkości, a także większej elastyczności niż zwykły neopren.

 

Pieluszki Pop-in Swim wykonane zostały z następujących warstw:

  • warstwa wewnętrzna – polar odpowiedzialny na odprowadzenia wilgotności,
  • warstwa zewnętrzna – materiał skutecznie walczący z wszelkimi plamami,
  • warstwa środkowa – membrana wodoodporna.

 

Budowa pieluch Pop-in Swim Close Parent da Ci pewność, iż przykre niespodzianki nie będą miały miejsca. Różnorodność rozmiarów sprawia, że bez problemu znajdziesz odpowiednie model dla Twojego dziecka. Majteczki kąpielowe z łatwością dopasowują się do ud i pasa. Z nimi masz pewność, że Twoje dziecko jest odpowiednio zabezpieczone w trakcie pływania, czy zwykłego pluskania w wodzie!