Pieluchy wielorazowe

Majtki treningowe

Majtki treningowe - Odpieluchowywanie

Majtki treningowe to idealne rozwiązanie dla rodziców na łatwe i przyjemne odpieluchowywanie dziecka. Utrata poczucia suchości daje maleństwu szansę zacząć kojarzyć przyczynę i skutek oraz reagować kiedy ma mokro. Dzięki majteczkom treningowym maluszek ma szansę szybciej przyswoić się i nauczyć korzystać z nocniczka.

 

Majtki treningowe Grovia i Close Parent

Wśród wielu firm produkujących majteczki treningowe dla dzieci wyróżnić można dwie z nich: markę Grovia i markę Close Parent. Wysoka jakość wykonania i wykorzystanych materiałów daje dziecku wysoki komfort noszenia i nie utrudnia ruchów.

 

Majtki Grovia MyChoice

Majteczki treningowe Grovia MyChoice to ekologiczny produkt, którego warstwa wewnętrzna to 100% poliester, natomiast warstwa chłonna składa się w 55% z konopi, a 45% z bawełny. Zewnętrzna warstwa to wodoszczelny i biodegradalny TPU. Innowacyjny GroCoolT na wewnętrznej warstwie pozwala maluszkowi odczuć, kiedy w majteczkach robi się mokro. Wielokolorowe wymienne i elastyczne panele boczne pozwalają na dostosowanie pieluszki do własnego stylu.

 

Szybkoschnące majtki Close Parent

Wykonane z mikrofibry ekologiczne majtki treningowe Close Parent to idealny wybór dla dzieci w wieku od 12 do 30 miesięcy. Zewnętrzna warstwa majteczek składa się w 100% z Tencelu, a wewnętrzna warstwa z wysokiej jakości mikrofibry. Za wodoodporną warstwę odpowiada Poliester pokryty poliuretanem. Gruby i chłonny wkład wyścielony na całej powierzchni majteczek sprawia, iż wilgoć nie dostaje się na zewnątrz. Wkład idealnie wchłania mocz i w przeciwieństwie do pampersów nie utylizuje go.

 

Kiedy stosować majteczki treningowe?

Majtki treningowe można zacząć już stosować u dzieci w wieku 12 miesięcy i powoli uczyć je własnej fizjologii. Majteczki treningowe pomagają w odpieluchowywaniu dziecka i wspomagają proces nauczania korzystania z nocnika. Przy wyborze odpowiednich majteczek treningowych dla maluszka warto zwrócić uwagę nie tylko na skład i jakość materiałów, ale również na wygodę, komfort noszenia i nieprzemakalność.

 

Koniec z uciążliwymi pieluchami – czas przejść na nocnik. Razem z majtkami treningowymi takich marek, jak Grovia i Close Parent szybko przejdziesz proces odpieluchowywania, a Twoje dziecko będzie uradowane. Koniec z problematycznym przebieraniem dziecka – Twoje dziecko w mig zacznie upominać się o nocnik!