Pieluchy wielorazowe

Wkłady do pieluch wielorazowych

Wkłady do pieluch wielorazowych

Wkłady do pieluch wielorazowych pełnią istotną rolę, ale niestety stosunkowo często, świeżo upieczeni rodzice o tym zapominają. Niezwykle ważne jest, by maleństwo zawsze czuło się komfortowo i miało uczucie suchości. Jak zapewne wiecie, celem takowych wkładów jest przede wszystkim zwiększenie chłonności pieluszki. Wkłady do pieluszek wielorazowych, których główną zaletą jest zbieranie wilgoci, posiadają również inne istotne plusy. Przy tym wszystkim pozytywnie wpływają na zdrowie dziecka – są w pełni antybakteryjne i hipoalergiczne.

 

Zalety wkładów do pieluch wielorazowych

Zastanawia Cię pewnie, jakie są ich kolejne zalety. Otóż, wkłady chłonne do pieluch wielorazowych cechuje krótki czas suszenia. Składają się z kilku warstw, przez co są przewiewne, a co za tym idzie nie trzeba kupować ich w olbrzymich ilościach, gdyż w mig będą suche. Dzięki ich przewiewności, nie musisz się martwić o jakiekolwiek odparzenia na delikatnej skórze Twojego dziecka!

 

Różnorodne materiały wkładów chłonnych

Wkłady do pieluch wielorazowych powstały z dbałością o to, by nie podrażniały, ani nie uczulały delikatnej skóry maleństwa. Producenci przygotowali kilka wersji do wyboru – z bawełny, bawełny organicznej, mikrofibry, czy włókna bambusowego. Bez względu na to, jaki wybierzesz materiał, wkłady chłonne zawsze będą delikatne i przyjazne dla skóry Twojej pociechy. Materiał, z jakiego powstają jest w pełni oddychający, co zapewniają dziecku poczucie suchości przez bardzo długi czas!

 

Wkłady do pieluch wielorazowych – stosowanie

Jak się za to zabrać? Nic prostszego! Wkłady do pieluch wielorazowych wpina się za pomocą napów, dzięki którym w naprawdę krótkim czasie możemy pozwolić sobie na taką wymianę. Dodatkową cechą, jest ich specjalnie zaprojektowany kształt, który przypomina klepsydrę, bądź dla niektórych – nieskończoność. Dodatkowo, wkłady chłonne dzięki swojemu unikalnemu kształtowi idealnie dostosowują się do otulacza!

 

Dopasowywanie wkładów chłonnych do pieluszki

Wkłady do pieluch wielorazowych dopasowywane są na podstawie wagi jak i wzrostu dziecka tak, by Twój maluszek czuł się w niej maksymalnie komfortowo. Co istotne, przed zakupem należy dokładnie sprawdzić zarówno rodzaj, jak i markę pieluszek, by bez problemów dobrać idealny wkład dla Twojego dziecka.

 

Wkłady chłonne do pieluszek wielorazowych są również idealnym rozwiązaniem przeznaczonym na dalekie podróże z maleństwem. Dzięki nim bardzo szybko i umiejętnie możemy zadbać o komfort dziecka, jak i spokojną głowę rodzica. Długie spacery, loty, czy przejazdy nie będą stanowić już żadnego problemu!