Pieluchy wielorazowe Rodzaje wielorazówek

Pieluchy ONE Grovia

Pieluchy ONE Grovia - Wielorazowe Pieluszki O.N.E.

Rynek ekologicznych pieluch wielorazowych prężnie się rozwija. Widzimy to przede wszystkim po ilości nowych innowacyjnych modelów naszych ulubionych pieluszek. Sporym zainteresowaniem wśród ekorodziców cieszą się pieluchy ONE Grovia, które idealnie sprawdzają się w trakcie długich podróży, czy nocy. Poza niesamowitymi właściwościami chłonnymi cenione są za wygodę i łatwość użycia.

Pieluchy ONE Grovia – wkłady chłonne

Zwiększona chłonność to główna zaleta, za którą pieluchy ONE Grovia są tak bardzo doceniane. To wszystko za sprawą wkładów chłonnych zastosowanych w pieluszce. Producenci wyposażyli ją w bawełnę oraz mikrofibrę, które posiadają większą pojemność niż inne pieluszki. Sam rodzaj wkładu nie przyniósłby takiego efektu, gdyby nie miał odpowiedniego kształtu. Wkład chłonny do pieluch O.N.E. Grovia wykonany został przede wszystkim tak, by zapewniał całkowity komfort naszym dzieciom, a także po to by nasza pociecha cały czas miała uczucie suchości. Dzięki odpowiednim kształtom pieluszkę ONE Grovia z łatwością wepniemy, czy wypniemy.

 

Tak przygotowana pielucha jest marzeniem wielu rodziców, którzy martwią się zmianą pieluszek w trakcie dłuższych wypraw, czy jazdy samochodem w odległe miejsce. Od teraz to żadne utrudnienie! Wepniesz w pieluchę O.N.E Grovia odpowiedni wkład chłonny, który zadba o to, by w trakcie wycieczki nie były potrzebne dodatkowe postoje!

System zapięć – pieluchy O.N.E. Grovia

Warto wspomnieć, iż pieluchy ONE Grovia to pieluszki uniwersalne, co oznacza, że korzystać z nich mogą zarówno małe dzieci, jak i większe. To Twoja szansa na oszczędność, gdyż pieluchy te możesz wykorzystać w takcie całego okresu ekologicznego pieluchowania. Możliwe jest to za sprawą, specjalnie zaprojektowanego systemu zapięć Outlast. System ten sprawia, że regulacja wielkości pieluchy jest niezwykle łatwo i wygodna. Efektem tego jest, to iż pieluszki O.N.E. Grovia są odpowiednie dla dzieci o wadze od około 4,5 kilograma do nawet 16 kilogramów.

 

Wybierając pieluchy O.N.E. Grovia możesz zdecydować się na wersję pieluch na napy lub pieluch na rzepy. Ponadto rzepy są wymienne, dlatego ich zużycie już nie jest zmartwieniem. System Outlast powstał w trosce o komfort i bezpieczeństwo dzieci. Sprawia, ze nie grozi nam wyciekanie, zaś pieluszka przylega odpowiednio do skóry dziecka jednocześnie nie ocierając i nie podrażniając jej. Pielucha ONE Grovia została wykonana z biodegrowalnego poliestru TPU, który zachwyca swoją miękkością. Ten wodoodporny materiał daje Ci pewność, że nawet w trakcie snu nic nie wycieknie.

Pieluchy Grovia ONE – różnorodność barw i wzorów

Projektanci pieluszki ONE Grovia nie zapomnieli również o walorach estetycznych. Cenimy rzeczy miłe dla oka, a te pieluszki spełniają to zadanie znakomicie. W ofercie znajdziemy modele jednokolorowe  o barwie odpowiedniej zarówno dla dziewczynek, jak i chłopców. Ponadto zostały ozdobione ciekawymi wzorami kojarzącymi się ze wspaniałymi latami naszego dzieciństwa. Przekonaj się o wspaniałości pieluch ONE marki Grovia już dziś!