Ciąża i narodziny Niemowlę

Pieluchy Close Parent

Pieluchy Close Parent to największy hit w kategorii wielorazowych ekopieluszek! Jeżeli w tej chwili zaczęliście się zastanawiać dlaczego, to już śpieszę z odpowiedzią! Wszystko za sprawą przewodniej myśli firmy Close Parent – ekologicznie i z najwyższą jakością materiałów. To właśnie pod tym kątem marka ta zadbała o swoje produkty higieniczne dla dzieci i niemowląt. Pieluchy Close Parent opinie mają bardzo dobre!

Większość rodziców nie zdaje sobie sprawy z tego, jakie przykrości mogą spotkać ich dzieci za sprawą zwykłych pampersów lub pieluch tetrowych. Nie wiedzą, że te pierwsze powodują dyskomfort dla ich dzieci w postaci otarć i zaczerwienień, nie wspominając o tym z jakich szkodliwych i chemicznych materiałów są zrobione. W przypadku pieluch tetrowych coraz więcej początkujących rodziców dostrzega w nich wiele niedogodności w użytkowaniu.

Pieluchy Close Parent – zdrowie i ekologia

Pieluszki Close Parent cenione są głównie za to, że produkowane są z naturalnych materiałów. Ten właśnie aspekt wpływa na to, że Twojemu dziecku nie przydarzą się żadne przykre scenerie, związane z odparzeniami, czy zaczerwieniami na delikatnej skórze Twojej pociechy. Dodatkowo, pieluchy Close Parent idealnie dostosowują się do ciała maluszka. Nie musisz obawiać się nawet o to, że z nich wyrośnie! Firma Close Parent projektuje swoje pieluchy tak, by nadawały się na cały okres pieluchowania – a wszystko to dzięki skutecznemu systemowi regulacji zapięć. Wybierając pieluszki Close Parent, możesz zapomnieć o ciągłym kupowaniu pieluch, dzięki czemu zaoszczędzisz swój czas i dodatkowo wesprzesz wszystkich eko rodziców!

Co wyróżnia pieluszki Close Parent?

Pieluchy Close Parent dostępne są w dwóch wersjach – z mikrofibry, jak i włókna bambusowego. Wybierając ten pierwszy model masz do czynienia z rodzajem Pop-In Minkee, która jest aksamitnie miękka dla skóry Twojego dziecka, a przy okazji niesamowicie chłonna. Jeśli jednak preferujesz model z włókna bambusowego (Pop-in Bamboo) to z pewnością przemawiają do Ciebie jego kolejne plusy zdrowotne. Materiał ten jest w pełni antybakteryjny, antygrzybiczny i hipoalergiczny!

Od białego do czarnego, czyli kolory pieluch Close Parent

Firma Close Parent w pełni zadbała o design swoich produktów. Dzięki temu, nie tylko za same zdrowotne czynniki, ekologiczni rodzice doceniają tę markę. Pieluszki Close Parent możemy dostosować do indywidualnych potrzeb naszych dzieci. Możesz wybrać specjalne wzory i kolory idealne zarówno dla dziewczynek, jak i chłopców! Kto wie, może właśnie dzięki tym unikalnym wzorom, zaszczepisz w swoim dziecku jakąś pasję?