Edukacja Niemowlę

Co warto wiedzieć o nosidełkach Free-to-Grow ?

Dziecko to największy skarb dla swoich rodziców. Nikogo więc nie dziwi fakt, że są w stanie przychylić mu nieba, by było zdrowe, bezpieczne i rozwijało się prawidłowo. Właśnie z tego powodu ostatnimi czasy coraz więcej osób decyduje się na zakup sprzętów dla dzieci, które są najwyższej jakości. Ma to szczególne znaczenie przy wyborze nosidełek lub chust do dzieci. Dzięki temu rodzice wiedzą, że szkodliwe substancje i wadliwy materiał nie przerwie spokojnego snu berbecia. Dobrym rozwiązaniem może się okazać nowa seria Free-to-Grow nosidełek firmy Tula.

Jakie jest nosidełko Free-to-Grow?

Przede wszystkim trzeba pamiętać, że nosidełko musi być wygodne i bezpieczne zarówno dla dziecka, jak i dla osoby, która pragnie nosić malca. Takie właśnie są nosidełka z serii Free-to-Grow Tula. To nosidła wykonane w pełni z bezpiecznego materiału, który nie powoduje alergii ani nie podrażnia delikatnego ciała dziecka. Jego wyjątkową zaletą jest również to, że jest ono zaprojektowane tak aby jak najlepiej regulować jego długość i szerokość odpowiednio do dziecka jak i do naszego ciała. Nosidła Free-to-Grow pozwalają na noszenie dziecka ważącego zaledwie 3,2 kg aż do 20,4 kg bez konieczności używania specjalnej wkładki dla niemowlaka.

Największe zalety nosidełka Tula Free-to-Grow

Nosidełko Tula Free-to-Grow może okazać się sporą oszczędnością dla rodziców. Dzięki zaawansowanej regulacji, nadaje się przez cały okres noszenia dziecka, przez co nie trzeba wymieniać nosidełka na nowe. Zaletą są również proste ale zarazem piękne wzory nosidełek do wyboru, które mogą spodobać się każdemu. Szeroki pas biodrowy zapewnia wygodę pomagając równomiernie rozłożyć ciężar dziecka przez co rodzic nie odczuwa ciężaru dziecka a nosidełko nie wbija się w ciało osoby noszącej. Nosidełka Tula Free-to-Grow zostały również wyposażone w kapturek chroniący dziecko przed słońcem jak i deszczem oraz w poręczną kieszeń, do której możemy schować najpotrzebniejsze drobiazgi.

Dlaczego warto wybrać nosidełko Free-to-Grow?

Warto przede wszystkim zwrócić uwagę na to, że nosidełko jest wykonane z najwyżej jakości materiału. Dzięki temu delikatna skóra dziecka nie będzie narażona na niebezpieczeństwo. Ważnym elementem są także miękkie szelki i pas biodrowy, którą można samodzielnie regulować, co wpłynie na odpowiednie dopasowanie nosidełka. Nie zapominajmy również o podstawowej zalecie jaką dają nam nosidełka. Otóż pozwalają one na zachowanie bliskości między dzieckiem a rodzicem, co jest istotne ważne w rozwoju dziecka. Dodatkowo nosidełka Free-to-Grow są genialną alternatywą dla wózka, który nie zawsze jest wygodnym środkiem transportu.