Ciąża i narodziny Dziecko Niemowlę Rodzicielstwo

Nosidełko Tula – bezproblemowe pranie

Nosidełko Tula jak o nie dbać?

Używając nosidełka jesteśmy narażeni na jego zabrudzenie. Częste spacery z naszym maluszkiem dodatkowo sprawiają , że deszcz lub inne czynniki zewnętrzne powodują zabrudzenie nosidła. Karmiąc dziecko piersią mogą wystąpić pewne komplikacje a pokarm zamiast w ustach dziecka może wylądować na nosidełku. Aby dbać o jego czystość należy zastosować się do kilku łatwych porad. Czyszczenie nosideł jest łatwe i szybkie.

Jak prać nosidełko Tula

Nosidełka oferowane przez firmę Tula, zgodnie z tym, co podaje ich producent, można prać w pralce. Jednak Tula nie zaleca robić tej czynności zbyt często. Zamiast prania nosidełka w pralce można wyrywkowo je czyścić.   Działając miejscowo na plamy i zabrudzenia dbamy dodatkowo o zachowanie odpowiedniej kondycji materiału nosidełka. Jeżeli zdecydujemy się na pranie nosidełka w pralce zdecydowanie należy używać niskich temperatur i niskich obrotów pralki aby nie uszkodzić materiału nosidełka.

Pranie nosidełka łatwe i przyjemne

Pranie nosidełek Tula dla niemowląt i dzieci powinno odbywać  się w chłodnej wodzie. Można dodatkowo użyć do tego celu detergentu, który nie podrażni skóry maluszka. Należy wysuszyć nosidełko na wolnym powietrzu. Nie należy suszyć nosidełka  w suszarce bębnowej. Zaleca się korzystanie z wolnych obrotów pralki, aby tkanina nosidełka nie uległa zniszczeniu. Stosowanie wybielaczy nie jest wskazane, ponieważ mogą uszkodzić wzór i kolor tkaniny. Pamiętaj o tym by stosować produkty do czyszczenia takie które nie uczulają Twojego dziecka najlepiej eko produkty wykonane z naturalnych składników. Nosidełko Tula jest łatwe w obsłudze jak i również w czyszczeniu. Materiał, z którego zostało wykonane można szybko i sprawnie przetrzeć wilgotną chusteczką.