Ciąża i narodziny Dziecko Niemowlę Rodzicielstwo

Nosidełko Tula dla każdego dziecka

Nosidełko Tula dla każdego

Często rodzice zastanawiają się nad kupnem nosidełka. Istnieje wiele różnych rodzajów nosideł jednak, pozostaje pytanie które będzie idealne dla Twojego dziecka ?

Nosidełko Tula od kiedy stosować?

Tula posiada cztery rodzaje nosidełek: Baby, Toddler, Free-To-Grow i Explore, które do kupienia są w sklepie tulisie.pl. Ka Dodatkowym atutem jest uniwersalność obciążenia kilogramowego.  Preferuje się noszenie dziecka w nosidełku gdy samodzielnie siedzi. Jednak dzięki specjalnej wkładce dla niemowlaka do Nosidełka Tula możesz nosić w nim dziecko już od pierwszych chwil narodzin. Nosidełka Tula Baby przeznaczone są dla dzieci mających wagę od 7 do 20 kilogramów.Nosidełko Free to Grow pozwala nosić dziecko, które waży nawet 20,4 kilogramów. Nie musisz kupować specjalnej wkładki dla niemowlaka ponieważ nosidełko jest skonstruowane odpowiednio i dostosowuje się do rosnącej wagi dziecka. Waga dziecka może wynosić nawet 27 kilo. Nosidełko Tula -Toddler jest stworzone z siateczkowej tkaniny, która przepuszcza powietrze i zapewnia filtrację. Uniwersalny kolor materiału Nosidełka Toddler bez trudu dopasuje się do każdej stylizacji. Materiał i szelki z którego jest wykonane nosidło Tula zapewnia dziecku wygodę jak i odpowiednią pozycję. Nosidełko  Tula-Toddler daje możliwość bezpieczeństwa i kontroli nad dzieckiem.

Nosidełko Tula wygoda i bezpieczeństwo

Wszystkie nosidełka do noszenia posiadają certyfikat Ōko-Tex Standard 100 Nosidło Tula-Baby zostało uszyte ręcznie z materiału składającego się w 100% z bawełny co zapewnia przewiewność i filtrację powietrza.Do każdego nosidła dołączony jest odpinany kapturek, który zapewni ochronę Twojemu dziecku przed wiatrem, czy słońcem, a także podtrzymuje główkę podczas snu oraz ułatwi karmienie piersią.  Dodatkowo miękkie szelki z regulacją dopasowują się do postawy i kształtu postury każdego rodzica. Dziecko ułożone w nosidełku zapewnia mu idealną, zdrową pozycję potrzebną do prawidłowego rozwoju. Aby zapewnić jeszcze większą wygodę Twojemu maluchowi zrobiono dodatkowe wypełnienie wokół otworów na nóżki dziecka.