Nosidełka i chusty dla dzieci

Odkryj nosidełko FTG Tula Discover

Tula jest producentem akcesoriów bardzo przydatnych podczas opieki nad dzieckiem. W ofercie znajdują się m.in. nosidełka przeznaczone do noszenia małych dzieci.

Nosidełka stały się popularnym rozwiązaniem i chętnie wybierane są przez młodych rodziców do “transportu” pociech. Stało się tak dzięki wielu niewątpliwym zaletom tego rozwiązania. Przede wszystkim pozwalają one na bezpośredni kontakt maleńkiego dziecka z rodzicem, co bez wątpienia umożliwia nawiązanie bardzo bliskiej relacji. Odczuwalna obecność mamy lub taty zapewniają poczucie bezpieczeństwa i dają maleństwu ogromny spokój.

Nosidełka cenione są również za codzienną wygodę – można zastąpić nimi wózek, co ułatwia swobodne poruszanie się. Dzięki temu, iż maluch nie spoczywa w objęciach opiekuna, ma on do dyspozycji obie ręce, bardzo pomocne podczas zakupów czy wykonywania domowych obowiązków.

Zalety nosidełka Discover Tula

Tula oferuje kilka serii nosidełek, dostosowanych do wagi i wieku dziecka. Jedną z serii jest Free-to-Grow. Nosidła z tej serii przeznaczone są do noszenia dzieci o wadze od 3,2 kg do 20,4 kg, są zatem przydatne już w opiece nad noworodkiem. Do linii tej należy nosidło Tula Free-to-Grow Discover.

Nosidełko Tula Discover oferuje wiele funkcjonalności. Umożliwia noszenie malucha z przodu i z tyłu, a dzięki temu, iż szerokość głównego panela można ustawić w trzech, a wysokość w dwóch pozycjach, możliwe jest znalezienie ustawienia zapewniającego mu przyjęcie ergonomicznej, bezpiecznej pozycji żabki, odciążającej kręgosłup i stabilizującej stawy biodrowe. Jeśli potrzebujemy dodatkowej ochrony dla kręgosłupa noworodka, możemy skorzystać ze specjalnej wkładki do nosidełka.

Z jakiego materiału wykonana jest Tula Free-to-Grow Discover?

Nosidełko Discover jest szyte z lekkiej i oddychającej bawełny OEKO-Tex® Standard 100. Jest to znak bezpieczeństwa dla wyrobów włókienniczych i oznacza, iż produkt jest wolny od substancji szkodliwych, mogących mieć negatywny wpływa na zdrowie człowieka.
Miękkie szelki umożliwiają wygodne przenoszenie dziecka bez niepotrzebnego dyskomfortu dla rodzica. Delikatne wykończenia, m.in. wokół otworów na nóżki, nie męczą i nie drażnią delikatnej skóry malucha. Nosidło zaopatrzone jest w szeroki pas biodrowy, który pozwala na stabilne osadzenie konstrukcji na biodrach i odciążenie ramion. Waga nosidełka jest niewielka – zaledwie 0,77 kg.

Nosidełko Tula Discover wykonane jest z czarnego materiału ze wzorem szarych gwiazdek. Zainspirowane zostało – jak piszą producenci – chwilami “zachwytu maluszka nad światem, kiedy odkrywa nowe rzeczy”. Czas, aby i rodzice odkryli zalety nosidełka Discover.