Dziecko Niemowlę Rodzicielstwo

Nosidełko Toddler Tula

Dla dziecka od dnia jego narodzin najważniejszą rzeczą na świecie jest poczucie bezpieczeństwa, bliskości i miłości ze strony mamy i taty. Pamiętając o tym, że dziecko czujące się bezpieczne i kochane będzie rozwijało się w odpowiednim tempie, a w przyszłości wyrośnie na samodzielnego pewnego siebie człowieka – należy zapewnić sobie odpowiednie narzędzia do wzmacniania z nim tej więzi.

Dlaczego warto wybrać nosidełko Toddler Tula ?

Noszenie dziecka w nosidełku podczas spaceru, załatwiania spraw na mieście, zakupów, czy sprzątania w domu, jest bardzo wygodne zarówno dla rodzica, jak i dla samego malucha. Daje dziecku poczucie stałej bliskości, dzięki czemu maluch czuje się komfortowo, nie płacze, jest spokojny i może wygodnie spać lub po prostu korzystać z bliskości matki i podziwiać świat z pozycji dorosłego.

Zalety nosidełka Toddler Tula

Nosidełko Toddler Tula przeznaczone jest dla dzieci o masie ciała od 11 do 22 kilogramów, czyli w wieku od kilku miesięcy do nawet 3 lat. Jest idealne w zastępstwie za wózek, gdy dziecko jest już zbyt duże na jeżdżenie w gondoli, a wciąż zbyt małe, by spacerować razem z nami na większe odległości. Większe dzieci, dla których przeznaczone jest nosidełko Tula Toddler można śmiało nosić na plecach, dzięki czemu będą mogły w pełni obserwować otoczenie.

Wózek nie zawsze zmieści się tam, gdzie byśmy chcieli – do autobusu, do samochodu osobowego, trudno jest się z nim wdrapywać po schodach. Dlatego jeśli planujemy trasę, w którą musimy się wybrać z dzieckiem, a nie wiemy, jakie będziemy mieć podczas tej trasy warunki, nosidełko będzie dużo lepszym rozwiązaniem niż wózek. Oprócz tego, że zapewnia ono komfort trzymania dziecka przy sobie mając wolne ręce, to zapewnia też dziecku poczucie bezpieczeństwa.

Nosidełko Toddler Tula występuje w bardzo ciekawych wersjach kolorystycznych oraz wzorach. Dzięki temu rodzic może sobie wybrać kolorystykę nosidełka najbardziej pasującą do jego upodobań. Nie zapominajmy również o materiale z jakiego wykonane jest nosidełko. Jest to w 100% bawełna, która jest nie tylko przyjemna w dotyku ale również bezpieczna dla naszego dziecka, nie odparza i nie uczula skóry dziecka.