Ciąża i narodziny Dziecko Niemowlę Rodzicielstwo

Pieluchy hybrydowe

Pieluchy hybrydowe gromadzą wokół siebie spore grono osób doceniających produkty naturalne – ekologiczne. Nikogo nie dziwi więc fakt, iż radzą sobie bardzo dobrze wśród ofert ekologicznych pieluch wielorazowych, a ich sprzedaż stale rośnie. Mają wiele zalet, dzięki którym pieluchowanie staje się łatwe i wygodne.

Pieluchy hybrydowe – budowa

Pieluchy hybrydowe mają nieco inną budowę od swoich konkurentów na rynku. Podkreślany jest często fakt, iż możliwość wpinania i wypinania wkład chłonnego jest wygodą opcją, bowiem możemy dłużej stosować jeden otulacz. Umożliwiają to napy umiejscowione we wnętrzu wykonane z trwałego materiału zabezpieczonego przed szybkim zużyciem. Jest to niewątpliwie model spełniający potrzeby dzieci, jak i rodziców.

Sprawdź również, czy Pieluchy Wielorazowe opinie mają równie dobre!

Otulacze do pieluch hybrydowych

Pieluchy hybrydowe zyskują sporo pochwał od osób stosujących je u swoich dzieci dzięki pięknym rysunkom umieszczonym na zewnętrznej części otulacza. Przygotowane zostały z wielką dbałością o to, by dobrze prezentowały się na ciele dziecka. Twój synek może chodzić w modelu w samochody, czy samolociki, a dla córeczki wybierzesz kwiatki lub zwierzątka. Piękno i użyteczność w jednym!

Wkłady chłonne do pieluch hybrydowych

Pieluchy hybrydowe w wewnętrznej warstwie wpięte mają wcześniej wspomniane wkłady chłonne, których funkcją – jak sama nazwa wskazuje – jest chłonięcie wilgoci. Warto podkreślić, iż producenci przygotowali je z kilku różnych materiałów o wysokiej biodegradowalności, po to by dać rodzicom swobodę w wyborze. Tym samym możesz zdecydować się na bawełnę organiczną, włókno bambusowe, a nawet mikrofibrę. Miękkość materiału sprawia, że dziecko czuje wygodę, a przez wiele godzin towarzyszy mu uczucie suchości. Rodzaj ten zalecany jest również dla dzieci cierpiących na przeróżne problemy skórne, czy alergie.

Zobacz czym wyróżniają się Pieluchy 2 w 1!

Pieluchy hybrydowe stały się cennym elementem w wielu domach, gdyż nie mija zachwyt nad ich funkcją, budową, jak i łatwą możliwością przebierania. System regulacji pozwalający na dopasowanie do rozmiarów dziecka sprawia, że możemy stosować je przez długi czas.

Przekonaj się, czy Pieluchy Close Parent opinie mają wyśmienite!