Ciąża i narodziny Dziecko Niemowlę Rodzicielstwo

Nosidełka Tula Eko Mama

Nosidełka Tula Eko mama

Właśnie  doświadczasz uroków rodzicielstwa, całe dnie spędzasz ze swoim maluszkiem ciesząc się z każdej chwili. Jesteś rodzicem to oczywiste, że w danej sytuacji nie masz możliwości częstego wychodzenia z domu i przeglądanie sklepów w poszukiwaniu odpowiednich produktów potrzebnych dla Twojego maluszka. Wózek spacerowy nie zawsze jest idealnym rozwiązaniem a przede wszystkim tak poręcznym jak Nosidełka Tula. Istnieje produkt, który jest idealnym rozwiązaniem gdy potrzebujesz zabrać dziecko w podróż ze sobą lub po prostu wyjść i zrobić zakupy.

Rodzaje Nosidełek Tula

Nosidełka Tula składają się z trzech rodzajów: Baby, Toddler oraz Free-To-Grow. Dodatkowym atutem jest uniwersalność obciążenia kilogramowego. Nosidełka Tula Baby przeznaczone są dla dzieci mających wagę od 7 do 20 kilogramów. Można je również używać stosując odpowiednią wkładkę dla Niemowlaka Tula Baby jeżeli maluszek waży mniej. Wszystkie nosidełka do noszenia posiadają certyfikat Ōko-Tex Standard 100 Nosidło Tula-Baby zostało uszyte ręcznie z materiału składającego się w 100% z bawełny co zapewnia przewiewność i filtrację powietrza. Do każdego nosidła dołączony jest odpinany kapturek, który zapewni ochronę Twojemu dziecku przed wiatrem, czy słońcem, a także podtrzymuje główkę podczas snu oraz ułatwi karmienie piersią.  Dodatkowo miękkie szelki z regulacją dopasowują się do postawy i kształtu postury każdego rodzica. Dziecko ułożone w nosidełku zapewnia mu idealną, zdrową pozycję potrzebną do prawidłowego rozwoju. Nosidełka Tula pomogą Ci w opiece nad dzieckiem oraz w codziennym funkcjonowaniu.

Nosidełka Tula-Toddler spełnią wszystkie Twoje potrzeby. Posiada certyfikat Őko-Tex Standard 100.  Nosidełka Tula są z pewnością godne zaufania. Zakupy i wycieczki staną się przyjemniejsze, a Twoje dziecko będzie czuło się w nich komfortowo. Nosidełko jest uniwersalne, dziecko może być noszone zarówno z przodu jak i z tyłu. Waga dziecka może wynosić nawet 27 kilo. Nosidełko Tula -Toddler jest stworzone z siateczkowej tkaniny, która przepuszcza powietrze i zapewnia filtrację. Uniwersalny kolor materiału Nosidełka Toddler bez trudu dopasuje się do każdej stylizacji. Materiał i szelki z którego jest wykonane nosidło Tula zapewnia dziecku wygodę jak i odpowiednią pozycję. Nosidełko  Tula-Toddler daje możliwość bezpieczeństwa i kontroli nad dzieckiem.

Nosidełko Tula-Free to Grow to połączenie komfortu bezpieczeństwa i wygody dziecka. Odpowiednie ustawienie szelek i pasa zapewnia komfort osobie, która je nosi. Nosidełko Free to Grow pozwala nosić dziecko, które waży nawet 20,4 kilogramów. Nie musisz kupować specjalnej wkładki dla niemowlaka, ponieważ nosidełko jest skonstruowane odpowiednio i dostosowuje się do rosnącej wagi dziecka. Użytkowanie  nosidełka jest bardzo proste nie potrzebujesz dodatkowej pomocy przy jego ściąganiu czy zakładaniu .Zaletą Tula Free-To-Grow jest bez innowacyjny panel, który umożliwia ustawienie szerokość nosidełka w trzech pozycjach, a wysokość w dwóch. Materiał z którego zostało wykonane to oddychająca lekka bawełna. Nosidełko Tula-Free to Grow jest szyte ręcznie co stanowi o wysokiej jakości produktu. Posiadają certyfikat OEKO-TEX® Standard 100

Ergonomiczne ustawienia umożliwią Ci noszenie dziecka zarówno z przodu, jak i z tyłu, a także naturalna pozycja wesprze prawidłowy rozwój jego kręgosłupa.

Nosidełka Tula  zamiast wózka

Wybór nosidełka zamiast ciężkiego wózka spacerowego to idealne rozwiązanie dla rodziców. Szybko i łatwo założysz nosidełko, zajmuje to tylko kilka minut i jesteś gotowa do wyjścia ze swoim maluszkiem. Przekonaj się sama.