Ciąża i narodziny Niemowlę Rodzicielstwo

Pieluchy 2 w 1

Pieluchy 2 w 1

Wielorazowe eko pieluchy 2 w 1 należą do jednych z najciekawszych propozycji na rynku artykułów higienicznych dla niemowląt i dzieci. Wraz ze wzrostem świadomości ekologicznej i wykorzystywaniu w życiu codziennym przede wszystkim naturalnych, wysokodegradalnych materiałów oraz swoistą modą eko, coraz więcej osób zainteresowanych jest tego typu produktami.

 

Z pośród wielu rodzajów pieluszek wielokrotnego użytku produkowanych przez znane na rynku firmy pieluszki 2 w 1 należą do najpopularniejszych i najchętniej kupowanych. Są to pieluchy nowej generacji wykonane z wysokiej jakości materiałów szybkoschnących, o zwiększonej zdolności izolacyjnej z wykorzystaniem nowych rozwiązań technologicznych, czego przykładem może być jeden z najszybciej schnących na rynku materiałów zwany coolmax oraz wykonana ze specjalnej mikrofibry tkanina zwana minkee, do produkcji której stosuje się mikropolyester.

 

Nowatorskie rozwiązania w pieluchach 2 w 1

Jeden z czołowych producentów pieluszek wielorazowych, firma Close Parent stworzyła linię nowoczesnych tego typu pieluch określanych jako pieluchy 2w1 Pop – In V2, do produkcji których wykorzystano wszelkie nowatorskie rozwiązania, dzięki którym otrzymany produkt cechuje wysoka jakość i funkcjonalność. Pieluchy 2 w 1 Pop – In V2 wykonane są w kilku wersjach, ze względu na rodzaj materiału wkładu, sposób zapinania, czy wreszcie kolorystykę.

 

Pieluchy 2 w 1 Pop – In V2 składają się z miękkiego otulacza oraz dopinanych na zatrzaski wkładów absorbujących wilgoć. Otulacz wykonany jest z poliestru powlekanego TPU o zwiększonej funkcji izolacyjnej, co wraz z podwójnym klinem wokół nóg dziecka dodatkowo chroni pieluchę przez przeciekaniem. Otulacz wykonany jest zgodnie z systemem One Size, co oznacza, że jego wielkość pozostaje ta sama przez cały okres użytkowania i nadaje się od zarówno dla ważących 4 kilo niemowląt, jak starszych dzieci o wadze 16 kg. Odpowiednia regulacja wielkości otulacza i dostosowanie do wymiarów dziecka jest możliwa dzięki regulującym wysokość pieluchy napom oraz rzepom dopasowującym szerokość pieluszki. Zarówno rzepy, jak i napy są płaskie i delikatne, dlatego też nie powodują dyskomfortu u dziecka.

 

Wkłady pieluch wykonane są z różnego rodzaju materiałów absorbujących, jak wspomniana wcześniej tkanina minkee czy coolmax. Wiele zwolenników mają wkłady z włókien bambusa, który oprócz wysokiej chłonności charakteryzuje się działaniem antybakteryjnym, dlatego jest chętnie wybierany przez rodziców dzieci o szczególnie wrażliwej skórze. Niektóre rodzaje pieluch 2 w 1 z wkładem z bambusa pozwalają na wpięcie w pieluszkę dodatkowego, grubszego wkładu, który absorbuje wilgoć nawet do dwunastu godzin.

 

Pieluszki 2 w 1 w wersji „wszystko w jednym”

Pieluszki 2 w 1 Pop – In V2 produkowane są również w wersji AIO, co oznacza, że wszystkie części pieluchy są zszyte razem i nie wymagają stosowania dodatkowego otulacza. Dla dzieci o wymagającej skórze bardzo polecane są pieluchy, których wewnętrzna, absorbująca wilgoć część wykonana jest z bardzo miękkiej, naturalnej wiskozy bambusowej, a zewnętrzna z bardzo chłonnej tkaniny minkee.

 

Tutaj sprawdzisz pieluchy Close Parent Pop in.

 

Pieluchy 2 w 1 to doskonały wybór dla rodziców pragnących zapewnić dziecku wysokiej jakości pieluchy dające uczucie miękkości, suchości i komfortu na dłużej. Dodatkową ich zaletą jest bogata kolorystyka i wysoka estetyczna jakość wykonania, która uatrakcyjnia codzienną pielęgnację dziecka.

 

Warto przeczytać jakie są ceny pieluch wielorazowych i na co zwrócić uwagę przy ich zakupie