Pieluchy wielorazowe Rodzaje wielorazówek

Pieluchy AIO Newborn

Pieluchy AIO (All in One) Newborn dla noworodków

Współcześnie pieluchy AIO Newborn to istny hit w przypadku wielorazowych pieluch. Dlaczego tak się dzieje? Wszystko za sprawą tego, że są najbardziej wygodnym rozwiązaniem dla wielu początkujących rodziców. Jak sama nazwa wskazuje – AIO, czyli All In One to sposób na to, jak zaoszczędzić czas i wybrać najbardziej ekonomiczną opcję pieluch!

 

Pieluszki All in One Newborn, to dobra rzecz dla ludzi, którzy dopiero zaczynają swoją zawiłą ścieżkę rodzicielstwa. Jeżeli zostałaś świeżo upieczonym rodzicem i kompletnie nie wiesz na co zwrócić uwagę w przypadku wyboru pieluch – świetnie trafiłaś, ponieważ poniżej postaram Ci się pokazać, co jest najważniejsze w takowych rozterkach!

Wygoda i prostota pieluch All in One Newborn

Pieluchy AIO Newborn to fenomenalne rozwiązanie dla zarówno rodziców, jak i noworodków. Dzięki temu, że składają się z wkładu, który jest przyszyty do pieluszki są natychmiast gotowe do założenia na pupę niemowlaka.

 

Te innowacyjne pieluszki są stworzone z myślą o delikatnej i wrażliwej skórze dziecka. Pieluchy All in One Newborn nadadzą się dla Twojej pociechy już od pierwszych dni jej życia. Pieluszki te cieszą się swoją niezwykłą delikatnością, dzięki czemu dla maluszka będzie to jedynie poczucie komfortu i przyjemności!

Zastosowanie i najwyższa jakość materiałów

Pieluszki AIO Newborn są przystosowane dla dzieci o wadze od 2,5 do 6 kilogramów. Świadczy to o tym, że producent pieluch myśli już o samym początku życia Twojego maleństwa. Materiał z jakich pieluchy są wykonane, dowodzi o ich niezwykłej miękkości, który przyjemnie otuli delikatne ciało Twojego dziecka.

 

Materiał pieluszek AIO dla noworodków, jest w pełni ekologiczny. Wskazuje to tylko na naturalne składniki, które wspomogą walkę ze zwykłymi pampersami, szkodzącymi zarówno dzieciom jak i środowisku! Pamiętaj, że obecnie pieluchy wielorazowe to nie tylko aspekt ekologiczny. Decydując się na taki wybór zyskujesz również finansowo, patrząc na ich naprawdę stosunkowo długi okres stosowania.

Unikalność pieluch AIO Newborn

Pieluchy All in One Newborn to cała paleta kolorów jak i wzorów do wyboru. Jeżeli zwracasz uwagę na wygląd i naprawdę interesujesz się modą – unikatowy design pieluch AIO Newborn, tylko zwiększy poczucie satysfakcji. Ty sama możesz wybrać, w czym Twoi najbliżsi będą podziwiać nowego członka rodziny! Zdecyduj się na unikatowe wzory, począwszy od samochodzików, a kończąc na kosmonautach. Jeżeli jednak preferujesz stonowane kolory dla swojego maleństwa – nic prostszego. Przy zakupie pieluszek AIO dla niemowląt będziesz miała do wyboru niemalże wszystkie kolory tęczy, co spowoduje nie tyle uśmiech na twarzy Twojego dziecka, jak i na osobach w jego otoczeniu!