Dziecko Niemowlę Rodzicielstwo

Nosidełko Tula Free-to-Grow

Nosidełko Tula Free-to-Grow to kompletna nowość, która na pewno spodoba się wielu rodzicom. Jest to nosidełko przeznaczone na cały okres noszenia dziecka, od momentu kiedy jego waga osiągnie 3,2 kg aż do momentu kiedy osiągnie 20,4 kg. Free-to-Grow rośnie wraz z maluszkiem. To nosidełko może być dobrym zakupem, na którym zaoszczędzisz, gdyż posłuży Ci ono przez długi czas. Nie będzie potrzebna wymiana nosidełka na większe.

Nosidełko Free-to-grow – czym ono jest?

Nosidełko Tula Free-to-grow to innowacyjny produkt, który rośnie wraz z dzieckiem. Dzięki charakterystycznym, regulowanym zapięciom, nosidełko to może być wykorzystywane u dzieci od 3 do nawet 20 kilogramów. Oto zalety nosidełka:

1. Miękkie szelki – zapewniają optymalny komfort rodzica. Od teraz noszenie nawet dużych dzieci nie będzie wiązało się z jakimkolwiek dyskomfortem.

2. Regulowane taśmy – dzięki regulowanym taśmom, możliwe jest dopasowanie panelu do wymagań dziecka i rodzica. Poszczególne taśmy mogą być rozwijane niezależnie od siebie, dzięki czemu są one w pełni ergonomiczne i wygodne.

3. Pojemna kieszeń – znajdująca się z przodu nosidełka pojemna kieszeń sprawia, że można w niej przechować wszystkie niezbędne akcesoria takie jak klucze lub zabawki.

4. Wypełnienie wokół otworów na nóżki – dzięki niemu dziecko o nawet bardzo dużej masie będzie mogło wygodnie siedzieć we wnętrzu siedziska i to bez ryzyka obtarcia poszczególnych części ciała.

Różne ciekawe wzory nosidełek Free-to-grow Tula znajdziesz w sklepie Amedu: https://amedu.pl/transport/nosidelka-dla-dzieci/tula/free-to-grow

Tula Extender – dodatek

Nosidełko Free-to-grow może zostać doposażone w specjalną doczepkę, dzięki której możliwe będzie noszenie w nosidełku nawet jeszcze większych dzieci.

1. Tula Extender jest kompatybilna również z innymi modelami nosidełek.

2. Dzięki tej doczepce, możliwe jest noszenie dzieci, których wiek przekroczył 2 lata. Co ważne – dzięki temu rozwiązaniu noszenie starszych dzieci nie będzie wiązało się z jakimkolwiek ryzykiem dla zdrowia rodzica.

3. Tula Extender w połączeniu z nosidełkiem Tula Free-to-grow, umożliwia transportowanie dziecka w pozycji jak najbardziej dla niego bezpiecznej, przy zachowaniu pełnej swobody rąk.

4. Produkt jest bardzo łatwy w obsłudze – połączenie go z klasycznym nosidełkiem ergonomicznym zajmuje tylko chwilę i nie wymaga skomplikowanej instrukcji obsługi.

Podsumowując, wybór odpowiedniego nosidełka dla Twojego dziecka już nie jest problem. Nosidełko Tula Free-to-grow daje możliwość przenoszenia maluchów na bardzo duże odległości i to bez ryzyka trwałego zmęczenia. Produkt ten doskonale nadaje się wszędzie tam, gdzie koniecznie musimy zabrać nasze dzieci a więc na zakupy, wycieczkę czy też – na duże wakacje.