Ciąża i narodziny Niemowlę Rodzicielstwo

Pieluszki hybrydowe

Pieluchy hybrydowe - Snap in one (SIO)

Ekologiczne pieluszki wielokrotnego użytku stają się coraz bardziej popularnymi i coraz chętniej kupowanymi artykułami higieny osobistej dla noworodków, niemowląt i małych dzieci. Rosnący popyt i zapotrzebowanie na produkty najwyższej jakości skutkuje rozwojem tej gałęzi rynku. Czołowi producenci pieluch wielorazowych oferują różne rodzaje pieluch zaprojektowanych z myślą o wygodzie rodziców oraz komforcie dzieci. Wychodząc na przód rozmaitym oczekiwaniom, tworzone są nowe funkcjonalne rozwiązania i nowe projekty pieluch ułatwiających dzieciom i rodzicom codzienne funkcjonowanie, czego przykładem mogą być pieluszki hybrydowe.

 

Pieluchy SIO – Snap In One – „zepnij w jedno”

Pieluszki hybrydowe stanowią jedne z najlepiej zaprojektowanych i cieszących się szczególnym powodzeniem na rynku oraz Internetowych forach dla matek. Są to pieluchy nowej generacji zaprojektowane zgodnie z zasadą Snap In One. W pieluchach SIO wymienne, chłonne wkłady wpinane są do otulacza za pomocą nap, dzięki czemu można je dowolnie często wymieniać używając tego samego otulacza.

 

Pieluchy hybrydowe wykonane są z wysokiej jakości materiałów i dotyczy to zarówno otulacz, jak i absorpcyjnych wkładów, co pozwala dostosować właściwości konkretnego rodzaju wkładu do indywidualnych potrzeb. Do tego typu pieluszek stosuje się otulacz typu One Size, którego rozmiar nie zmienia się przez cały okres użytkowania, a właściwe dopasowanie jego rozmiaru do ciała rosnącego dziecka odbywa się poprzez system nap lub rzepów. Warto dodać, iż w trosce o wygodę dziecka napy lub rzepy wykonane są z mocnych a przy tym delikatnych materiałów nie powodujących dyskomfortu u dziecka.

 

Budowa pieluszek hybrydowych

Wkłady pieluszek hybrydowych wykonane są z różnego rodzaju naturalnych, biodegradowalnych materiałów, jak specjalny rodzaj bardzo chłonnej mikrofibry, bawełny organicznej bądź szczególnie polecanego włókna bambusowego, które oprócz wysokiej chłonności posiada właściwości antybakteryjne, co jest szczególną zaletą w przypadku materiału stykającego się bezpośrednio z bardzo delikatną skórą dziecka. Dlatego też pieluchy hybrydowe wykonane z włókien bambusowych szczególnie polecane są dla dzieci cierpiących na atopowe zapalenie skóry lub rozmaite alergie skórne, które nie mogą używać tradycyjnych perfumowanych, wykonanych z użyciem lateksu i innych sztucznych środków pampersów.

 

Pieluchy hybrydowe – szeroka paleta barw i motywów

Ekologiczne pieluszki hybrydowe zaprojektowane są z wielką starannością zarówno od strony praktycznej, jak również estetycznej. Zastosowane w ich produkcji, przemyślane rozwiązania techniczne są równie istotne, jak bardzo atrakcyjny, również dla dzieci wygląd zewnętrzny. Pieluszki hybrydowe wykonane są z różnokolorowych materiałów, gładkich lub oryginalnie zdobionych. Okresowo dostępne są również pieluszki z edycji limitowanych, prezentujące się szczególnie efektownie, co czyni z nich idealny pomysł na prezent. Kolory otulaczy to między innymi wiśnia, topaz, mięta, kolor morski, natomiast bogate wzornictwo obejmuje motywy maków, samolotów, wesołego miasteczka czy misiów panda, dzięki temu każda osoba może dobrać wzory i kolorystykę do własnego gustu.

 

Czytaj również artykuł: Ekologiczne pieluchy wielorazowe, opinie, testy, recenzje.