Ciąża i narodziny Niemowlę Rodzicielstwo

Pieluszki AIO

Pieluchy AIO - All in One

Ekologiczne pieluszki wielorazowe typu AIO są doskonałe dla dzieci w każdym wieku – od noworodków ważących 2,5 – 6 kg, dla których przeznaczone są mniejsze pieluszki po dzieci starsze o wadze 4,5 – 16 kg, mogą zatem być wykorzystywane przez cały okres pieluchowania.

Pieluchy AIO – „Jedno założenie – jedno pranie”

Pieluszki AIO – All In One, czyli wszystko w jednym stosowane są według zasady „jedno założenie – jedno pranie”. W tego typu pieluszkach wielorazowych wszystkie części pieluchy – zewnętrzna i wewnętrzna – są zszyte razem, dlatego stosowanie jest bardzo proste i nie wymaga używania żadnych dodatkowych materiałów. Z tego względu pieluszki AIO są znakomitym rozwiązaniem dla osób rozpoczynających swoją przygodę z ekologicznymi pieluchami wielorazowymi oraz w przypadku oddania dziecka pod opiekę osoby, która nie miała do czynienia z pieluchami eko. Proste i funkcjonalne rozwiązania zastosowane w projektowaniu każdego rodzaju pieluszki AIO sprawia, że jest ona jednym z lepszych produktów na rynku artykułów higienicznych dla dzieci i niemowląt.

 

Pieluchy AIO przeznaczone dla starszych dzieci zaprojektowane są jako pieluchy typu One Size, których rozmiar nie zmienia się przez cały okres użytkowania, a idealne dopasowanie do ciała dziecka na każdym etapie jego wzrostu odbywa się poprzez przemyślany system nap.

 

Wysoka jakość materiałów otulacza i wkładów

Pieluchy AIO produkowane są z wysokiej jakości naturalnych materiałów potwierdzonych certyfikatami jakości. Warstwa zewnętrzna wykonana jest zwykle z wodoodpornego poliestru, natomiast warstwa wewnętrzna z rozmaitych tkanin o dużej chłonności, niejednokrotnie posiadających dodatkowo działanie antybakteryjne. Najczęstszym materiałem, z którego wytwarzane są absorpcyjne wkłady jest bardzo chłonna i szybko schnąca mikrofibra, szczególnie miękka bawełna organiczna oraz włókna bambusowe szczególnie polecane ze względu na przyjazne działanie i utrzymywanie uczucia suchości w zetknięciu ze skórą dziecka. Dla dzieci starszych, rozpoczynających trening nocnikowania, przeznaczone są pieluszki AIO, których wkład wykonany jest z bawełny pozwalającej dziecku poczuć wilgoć bez przemakania, co czyni odpieluchowanie komfortowym i łatwiejszym zarówno dla rodzica, jak i dziecka.

 

Pieluszki All In One i ochrona wrażliwej skóry dziecka

Dzięki naturalnym materiałom, z których są wykonane, pieluchy All In One są doskonałym wyborem w przypadku dzieci o szczególnie wrażliwej na odparzenia czy zaczerwienienia skórze. Pieluszki AIO są przewiewne i nie podrażniają dziecięcej skóry. Dlatego są dobrą alternatywą zwykłych, jednorazowych pampersów, zwłaszcza jako pomoc w codziennej higienie dzieci cierpiących na rozmaite alergie skórne, a nawet atopowe zapalenie skóry.

 

Pieluszki All In One posiadają ponadto ciekawą paletę barw oraz atrakcyjne wzornictwo. Na rynku dostępne są pieluchy w różnych kolorach i wzorach, czego przykładem może być marka GroVia produkująca pieluchy jednobarwne w kolorze niebieskim, cytrynowym czy barwy lotosa oraz ozdobione interesującymi motywami maków, misiów panda czy astronautów. Oryginalna kolorystyka czyni codzienną dziecięcą higienę przyjemniejszą, zwłaszcza dla rodziców dbających o estetykę i piękno przedmiotów otaczających i służących dziecku.

 

Czytaj też artykuł: “Pieluszki hybrydowe